Sharp Blades
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharp Blades

Forum guildy Sharp Blades
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 fantasy-world

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Zlababa

Zlababa


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 20. 02. 07

fantasy-world Empty
PříspěvekPředmět: fantasy-world   fantasy-world Icon_minitime2007-07-02, 9:07 am

Ahojte

Začal jsem hrát na serveru http://fantasy-world.hostuju.cz/ je tam normal server s 2X bliz a fun server, kde se dá 70 level nahrát za 2 dny. Jede na mangoši na verzy 2.0.12.
Moc lidí tam zatím nechodí. fun server je otevřen teprve týden a v průměru tam zatím hraje 20 lidí. Co sem zatím byl ve hře 21 hodin tak byl 1 pád serveru, což je vynikající.
Je to normal server takže si ali a horda rozumí. Lidi a Gm se zdají být OK. takže kdo chce ať skusí. s pozdravem vaše Zlababa
Návrat nahoru Goto down
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

fantasy-world Empty
PříspěvekPředmět: Re: fantasy-world   fantasy-world Icon_minitime2007-07-02, 10:08 am

Nazdar, zas další člověk co tu dlouho nebyl. Zas jeden z těch oplakávaných.

Málo pádů? To je hezké. Já se tam teď bohužel nepodívám, protože mám jinou verzi.

Jak jsi si mohl všimnout, nastaly nějaké ty změny.

Bugs jde od 10 k 5 dalsi WIPE a další úbytek hráčů.

Já jsem si založil svůj vlastní server. Jede na Antrixu a Na mém PC. Ale to už asi víš, pokud jsi si prohlédl fórum.

Napiš mi sem tvou přesnou verzi (build) zkusím ti to zpřístupnit i pro tvojí verzi, snad to půjde.

Mimochodem, teď hledám místo, kam usadit server. Bohužel, provoz je finančně náročný. ale snad se něco najde. S největší radostí bych uvedl do chodu public free wow server Sharp Blades (k poctě naší nesmrtelné guildy)

Uidíme po prázdninách, třeba se to nějak vyjasní a server bude.
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
Zlababa

Zlababa


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 20. 02. 07

fantasy-world Empty
PříspěvekPředmět: zlababa   fantasy-world Icon_minitime2007-07-02, 10:59 am

no u tvém serveru vím, už sem měl tu čest se tam podívat na tvůj account Smile
Nemám problém v tom abych se dostal. mám totiž na pc 3 wow jeden na ofic, jeden na 2.0.12 a jeden na 2.1.1 takže se dostanu všude kam chci Surprised

S tím místem bohužel nepomůžu, u mě by to nešlo, nemám veřejnou IP a taky časté výpadky netu.

Určitě vám se serverm pomůžu. Zkoušení postav (talentů, spealů)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





fantasy-world Empty
PříspěvekPředmět: Re: fantasy-world   fantasy-world Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
fantasy-world
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» World of Warcraft: The Burning Crusade

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sharp Blades :: Dadix Home FUN - Test Realm-
Přejdi na: