Sharp Blades
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharp Blades

Forum guildy Sharp Blades
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hankey - co je sním

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Hankey - co je sním Empty
PříspěvekPředmět: Hankey - co je sním   Hankey - co je sním Icon_minitime2007-08-02, 6:48 pm

Protože mi už dlouuuho chybí, rozhodl jsem se ho kontaktovat.
Napsal jsem mu SMS.
Cituji sebe:
Co s tebou vůbec je? Alespoň se ozvi.

A on se kupodivu ozval.
Cituji:
Čau hele sorry ale s tim netem to vypada blbe bude asi az po prazdninach. Je mi to fakt lito taky se na vas tesim.

Takže k nejhoršímu nedošlo, nezapoměl na nás. Doufejme, že se po prázdninách ukáže.
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
Loghart
Admin



Poeet p?íspivku : 35
Age : 32
Registration date : 01. 04. 07

Hankey - co je sním Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hankey - co je sním   Hankey - co je sním Icon_minitime2007-08-03, 3:36 pm

To je dobře ale mě by zajímalo co je s tebou, už 3 dny se na icq neozýváš a Dadix je za tu dobu taky pořád offline...
Souvisí to nějak s tím hostingem?
Návrat nahoru Goto down
rankinX
Admin
rankinX


Poeet p?íspivku : 23
Age : 33
Registration date : 14. 03. 07

Hankey - co je sním Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hankey - co je sním   Hankey - co je sním Icon_minitime2007-08-18, 2:10 pm

čaute čaute čaute Very Happy, dúfam že ste na mna nezabudli Very Happy, kedy máte spustný ten nový server? už chcem hraaať, a hlavne s vami Smile, SHARP BLADES RETURN
Návrat nahoru Goto down
wendy.chili@seznam.cz

wendy.chili@seznam.cz


Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Registration date : 28. 03. 07

Hankey - co je sním Empty
PříspěvekPředmět: samanda   Hankey - co je sním Icon_minitime2007-08-22, 12:41 pm

rankinX napsal:
čaute čaute čaute Very Happy, dúfam že ste na mna nezabudli Very Happy, kedy máte spustný ten nový server? už chcem hraaať, a hlavne s vami Smile, SHARP BLADES RETURN


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ahojky,ahojky....My zase jedem na starym ne prilis dobrym bugsu...sice par lidi odeslo ale jeste nas tam par zustalo....Uz se tesim az prides
Návrat nahoru Goto down
Zlababa

Zlababa


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 20. 02. 07

Hankey - co je sním Empty
PříspěvekPředmět: zalababa   Hankey - co je sním Icon_minitime2007-08-22, 1:36 pm

tak ja už sem taky Z5 už mě to na tom funu nebavilo. pyrovat ostatní na 1 ranu Smile
takže baba bude zase znepříjemňovat život alíkům na Bugs
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hankey - co je sním Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hankey - co je sním   Hankey - co je sním Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hankey - co je sním
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sharp Blades :: Guilda-
Přejdi na: