Sharp Blades
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharp Blades

Forum guildy Sharp Blades
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?!

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Empty
PříspěvekPředmět: Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?!   Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Icon_minitime2007-08-27, 5:58 pm

Nazdárek přátelé Very Happy

Prázdniny a léto už se nám pomalu chýlí ke konci. Většině z Vás teď končí (nebo budou v brzku končit) prázdniny popřípadě dovolené a mě napadá otázka:

Co s náma všema bude v tomhle roce?
Půjdem cestou společnou, nebo každý zvlášť ?
Bude nás stále spojovat jen WoW ?


Tyhle a podobné otázky se mi teď honí hlavou.
A odpovědi na ně? Ty máte jen a pouze VY. Takže sem s nima Wink
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?!   Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Icon_minitime2007-08-27, 6:08 pm

Sám za sebe můžu říct, že WoW rozhodně neopouštím. Ikdyž co se hraní na nějakém serveru týče to bude možná trochu problém = nebude čas.

Budu teď dělat 1 rok jazykovou školu 5x5 hodin týdně Angličtina, čili pořádnej záhul. a k tomu si chci najít nějakou stabilní práci, protožebrigádičky mě neuživí. Teda alespoň né tak, jak bych si představoval.

Takže co budu s WoW mít společného? Tvorbu jeho zákulisí = budu se snažit provozovat Free WoW server. Jenže jak už jsem výše uvedl, mám nějaké ty problémy po finanční stránce, takže server nejspíš ještě nějakou dobu nebude public a nepoběží non-stop.
Tedy pokud ho budu muset celý platit já. Protože já na to v současnosti prostě nemám.

Budu se tedy věnovat PC a programování blízkému WoW. PHP, SQL, a něco z C++, chtěl bych se časem naučit Python.

No a pokud člověk nechce žít pouze školou, prací a počítačem, musí si udělat čas taky na přátele, kalení a děvčata.

Ale Vás mám rád, takže Vás rozhodně neopouštím.
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
wendy.chili@seznam.cz

wendy.chili@seznam.cz


Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Registration date : 28. 03. 07

Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Empty
PříspěvekPředmět: samanda   Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Icon_minitime2007-08-27, 9:02 pm

Tady rodina moje (sam,hybri a kaldík)....
My se tak nejaka pridame k valne vetsine co se tyce serveru....
Monentalne jedem na bugsu ale uz se tesime na tvuj clair...
De nam hlavne o pokec (predevsim me (sam) What a Face )
Návrat nahoru Goto down
Loghart
Admin



Poeet p?íspivku : 35
Age : 32
Registration date : 01. 04. 07

Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?!   Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Icon_minitime2007-08-30, 10:52 pm

Zdarec, já jako admin se budu na Dadixu vyskytovat určitě, spíš jde o to že dokud nevyřešíme problém hostingu tak tam bude jen pár lidí z naší guildy a nepoběží moc často:|

Momentálně zkouším zahraniční servery, testuju co funguje jinde a zabíjím alíky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Filth
Admin
Filth


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 08. 02. 07

Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?!   Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Icon_minitime2007-08-31, 12:21 am

no tak jestli najdete slusnej server rad vas na nej budu nasledovat
Návrat nahoru Goto down
Zlababa

Zlababa


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 20. 02. 07

Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Empty
PříspěvekPředmět: Zlababa   Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Icon_minitime2007-09-04, 1:07 pm

Hojte. za dobu prázdnin jsem vyzkoušel snad 7 free serveru s BC. mužu jen konstatovat, že sem nenašel jediny, kde bych se bavil tak jako za doby sharp blades na BUGS nas verzi 1.12.1. Všude prostě je něco co se mi vůbec nezamlouvá (pády, nefunkční základní věci pro klas, idiocie Gm, Adminů, lidí na serveru ....) no je toho mnohem více.

co se týka Dadixu a jeho hostingu. Hosting stojí něco kolem 1000Kč na měsíc (tedy aspoň sem slyšel tuto cenu) . což si jeden člověk prostě nemůže jen tak vysypat z peněženky, aby to nepoznal Smile
proto je tu další otázka: kdo by byl ochoten přizpívat na hosting serveru Dadix a jakou částkou?

mě osobně by se 200Kč měsíčně z peněženky ztratit mohli.

Dadix by byl řešením jak bychom se mohli všichni zase bavit tak jak tomu bylo dříve. A zároveň by se bavili i noví příchozí !
Návrat nahoru Goto down
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?!   Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Icon_minitime2007-09-05, 2:16 am

Zlababa napsal:
Hojte. za dobu prázdnin jsem vyzkoušel snad 7 free serveru s BC. mužu jen konstatovat, že sem nenašel jediny, kde bych se bavil tak jako za doby sharp blades na BUGS nas verzi 1.12.1. Všude prostě je něco co se mi vůbec nezamlouvá (pády, nefunkční základní věci pro klas, idiocie Gm, Adminů, lidí na serveru ....) no je toho mnohem více.

co se týka Dadixu a jeho hostingu. Hosting stojí něco kolem 1000Kč na měsíc (tedy aspoň sem slyšel tuto cenu) . což si jeden člověk prostě nemůže jen tak vysypat z peněženky, aby to nepoznal Smile
proto je tu další otázka: kdo by byl ochoten přizpívat na hosting serveru Dadix a jakou částkou?

mě osobně by se 200Kč měsíčně z peněženky ztratit mohli.

Dadix by byl řešením jak bychom se mohli všichni zase bavit tak jak tomu bylo dříve. A zároveň by se bavili i noví příchozí !

Ahoj, ahoj! Já ti čéče nevim, jak ty vždycky dokážeš shrnout na dva řádky to, co já nemůžu na půl stránky. Možná je to úhlem pohledu, možná máš jen vetší dar řeči, těžko říct.

Každopádně realita je taková, že nejblíže tomu co já od free serveru očekávám, je na CZF Bugs. Lepší server asi těžko najdeme. Jediná možnost je ho vytvořit.

Jak jsi zmínil, náklady na server jsou minimálně 750-1500/měsíc což já osobně nejsem schopen uvolnit. ( Zvlášť teď, kdy jsem nucen si platit 35k/rok za Angličtinu+Matiku. A připravovat se na zřízení svého vlastního domova. )

Ale pokud by sena to složilo nějakých 10 lidí, dáme dohromady prachy na pronájem celkem slušného serveru. Možná by nebylo od věci zjistit, kdo by byl ochoten přispět. Záleží na tom, na kolik lidí se to rozpočítá.

Samozřejmě je tu rozdíl, pokud se pronajímá vše: server-hardware+konektivita, nebo se jen platí za proud+konektivitu. První možnost znamená vyšší měsíční náklady, ale pořizovacínáklady nejsou téměř žádné. Druhá možnost předpokládápořízení vlastního hardwaru, což rozhodně není levná záležitost. Ledaže by někdo měl volné PC.

Pokud vím (a že toho moc nevím) tak CZF Bugs běží z kapsy Matesa+2 lidi+nějaký výtěžek z reklamy. Ikdyž oni platí jen za server housing ( místo v serverovně+elektřina+konektivita do internetu).

Každopádně, něco jiného je financovat rozběhnutý server a něco jiného je financovat rozjíždějící se projekt. Časem se samozřejmě dá něco vydělat na reklamě. Mám teď jeden velmi zajímavý nápad, jak spojit server a reklamu dohromady. Zjednodušeně řečeno, za klikání na reklamu dostanete body na Váš účet a ty můžete proměnit na goldy, itemy apod. Bohužel nemám teď moc velkou představu, kolik se dá z reklamy vytřískat. Ale předpokládám, že do délky času by to tak 25% nákladů na server mohlo hodit. Ale je to samozřejmě jen odhad.

Jsem rád, že o případném serveru přemýšlíte jako o Dadixu, ale musím vás upozornit, že pokud se na chodu serveru bude podílet alespoň část guildy, bude se server jmenovat "Sharp Blades" Na tom prostě trvám, protože: !!! Sharp Blades Forever !!!

Omlouvám se za případné překlepy, gramatické chyby alogické nepřesnosti, všimněte si kdy příspěvek píšu a asi netřeba dodávat, že mám celkem vykaleno.

P.S.: Já 200Kč/měsíc na server klidně pustim.
P.P.S.: Samozřejmě administraci serveru nezvládnu sám ( zabere to děsně času ), ale s pomocí Logharta a Lyrixe jako coAdmins a zbytkem guildy jako GMs to 100% půjde.
P.P.P.S.: Doufám, že jsem Vás během čtení nenudil. Bylo toho jako tradičně trochu víc.
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
Filth
Admin
Filth


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 08. 02. 07

Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?!   Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Icon_minitime2007-09-05, 3:30 pm

No ja se obavam ze nebudu schopen prispevku nebot nemam zadny pravidelny prijem...jedine co muzu nabidnout je maximum meho volneho casu ;-)
Návrat nahoru Goto down
Loghart
Admin



Poeet p?íspivku : 35
Age : 32
Registration date : 01. 04. 07

Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?!   Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Icon_minitime2007-09-06, 8:01 pm

Já jsem na tom bohužel stejně, ale na Vanoce budu mit pravdepodobne novy Pc (Intel Core2 Duo, 2GB Ram, adt), takže pokud bych mohl trochu pomoci půjčenim vykonu tak samozřejmě, otazka je jestli to bude potřeba kdyz by byl ten hosting...

Ale určitě počítejte s pomocí v administraci atd...
Návrat nahoru Goto down
wendy.chili@seznam.cz

wendy.chili@seznam.cz


Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Registration date : 28. 03. 07

Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Empty
PříspěvekPředmět: samanda   Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Icon_minitime2007-09-22, 7:40 pm

ja s brachou dame dohromadi 100,-/mesic....vic bohuzel ne jelikoz nase prijni nejsou zas az tak velki spis naopak
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?!   Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sharp Blades v herním roce 2007/2008 ?!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» AddOny 26.2.2007 (by Clair) (editovano 13.3)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sharp Blades :: Guilda-
Přejdi na: