Sharp Blades
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharp Blades

Forum guildy Sharp Blades
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Databáze - Next Chapter = NCDB

Goto down 
+2
hybrid
Clair
6 posters
AutorZpráva
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: Databáze - Next Chapter = NCDB   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime2007-09-16, 8:29 pm

Databáze Next Chapter je v současné době preferovanou DB na našem serveru. Funguje tu množství věcí, které do teď nefungovaly. Prosím pište sem Vaše postřehy. Upozorňuji, že je stejně důležité vědět, co na DB funguje, jako co na DB nefunguje.


Priest:
Shadowfiend - kromě toho, že nepřidává manu funguje - oprava: 2x vyšší DMG
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
hybrid

hybrid


Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: hybrid   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime2007-09-16, 9:02 pm

musim rict ze tu opravdu funguje vic efektu nicmene zatim nejdou BG a dungy se budou muset tez upravit a opravit co sem zpozoroval u maga perpektne fuguje W elemental a naprosta vecina spelu ostatnich...mozna nekde mude chibet 2.funkce nebo tak to sem este nestih proverit.jediej spell se kerim je problem sou arcane misiles ktere nejak blbnou
Návrat nahoru Goto down
wendy.chili@seznam.cz

wendy.chili@seznam.cz


Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Registration date : 28. 03. 07

Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: samanda   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime2007-09-17, 9:51 pm

Tak zatim jedini co sem zjistila je ze warra trener nenauci stance (jen bettle ale tu ma od zacatku)
kdis zjistim neco jiniho urco dam vedet
Návrat nahoru Goto down
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Databáze - Next Chapter = NCDB   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime2007-09-17, 11:26 pm

hybrid napsal:
musim rict ze tu opravdu funguje vic efektu nicmene zatim nejdou BG a dungy se budou muset tez upravit a opravit co sem zpozoroval u maga perpektne fuguje W elemental a naprosta vecina spelu ostatnich...mozna nekde mude chibet 2.funkce nebo tak to sem este nestih proverit.jediej spell se kerim je problem sou arcane misiles ktere nejak blbnou

Tak jsem se pokusil opravit ty Arcane Missiles, snad OK, ale ja nevim, jak maj spravne fungovat, tak to nepoznam. Ted je jich 5 misto 4.
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
Loghart
Admin



Poeet p?íspivku : 35
Age : 32
Registration date : 01. 04. 07

Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Databáze - Next Chapter = NCDB   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime2007-09-18, 8:16 pm

Takže u rogua se opravily skoro veškere "fajnovky" jako Shadowstep a tak...

U palacha jsem byl celkem zklaman, nic noveho nefunguje (nebo jsem si toho zatim nevsiml), nicmene aspon nic neposrali:)

Jinak funguje system stunu, ze pokud je druhy stun proneden do 18 (nebo 10, nevim presne) sekund po prvnim, ma polovicni trvani, totez plati o polymorphu a fearu

Dalsi postřeh: u maga jsem bezne na funserverech dosahoval 60% critu, s palachem az 50%... Ted mam u palacha asi 22% s uplne stejnym gearem se kterym bych mel mit onech 50%, coz bude asi dobre, protoze pri projizdeni The Armory od Blizzardu ma maloktery mag vic nez cca 25-30% crit
Návrat nahoru Goto down
Loghart
Admin



Poeet p?íspivku : 35
Age : 32
Registration date : 01. 04. 07

Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Databáze - Next Chapter = NCDB   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime2007-09-18, 8:19 pm

Další věc je že treneri ted už spravne neuci veci ktere jsou z talentu (např. Circle of Healing u priesta, Blessind of Sanctuary u palacha,...) (neuci kdyz nemate talent) a ani spelly z Q (Redemption, mounti u palacha,...)

Otazka je jestli to bude fun server kde by mohlo byt neuceni spellu z q problem a nebo Blizzlike Hight rates server kde bych to ocenil
Návrat nahoru Goto down
Filth
Admin
Filth


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 08. 02. 07

Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Databáze - Next Chapter = NCDB   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime2007-09-18, 11:35 pm

Nj na nakejch severech sou ty crity a blocky bugly...jednou sem mel elemental samana s 43% block...btw s tou novou databazi preskousim warra
Návrat nahoru Goto down
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Databáze - Next Chapter = NCDB   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime2007-09-19, 2:27 pm

No  bezva, bezva. Samé příjemné zprávy. Našli jsteněkdo něco co nefunguje? Ono totiž není nic lehčího, než to okopírovat z jiné DB, kde to fachá.
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
Filth
Admin
Filth


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 08. 02. 07

Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Databáze - Next Chapter = NCDB   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime2007-09-19, 3:48 pm

tak za warra sem zkousel deathwish,bloodthirsty,execute a z talentu imp.bloodrage,imp.berserk rage,commanding presence,enrage,imp. intercept,imp. slam
imp heroic strike,deflection,two hand weapon spec.,polearm spec,imp.berserk stance a ze techto nejdou jen dva a to two hand spec a deathwish
Návrat nahoru Goto down
hybrid

hybrid


Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: hybrid   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime2007-09-19, 6:38 pm

takze co sem ted skusil druidika tak ten potrebuje opravit moc se ho este nezkoumal ale dostava combo bodiki i za speli...
PS:pls premisti mi maga (thia) nekam kamkoli pri loginu mi to hazi error
Návrat nahoru Goto down
Krul

Krul


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 02. 05. 07

Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Databáze - Next Chapter = NCDB   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime2007-09-19, 8:56 pm

co sem dneska prisel tak sem skusil palu a seal of light a seal of wisidom mizi po prvni rane a maj vydrzet 30 sec .p
Návrat nahoru Goto down
Filth
Admin
Filth


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 08. 02. 07

Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Databáze - Next Chapter = NCDB   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime2007-09-19, 9:39 pm

hybrid napsal:
PS:pls premisti mi maga (thia) nekam kamkoli pri loginu mi to hazi error
smaz wdb/wtf a tak 10min hraj s jinou postavou...melo by to jit
Návrat nahoru Goto down
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Databáze - Next Chapter = NCDB   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime2007-09-20, 9:36 am

Filth napsal:
hybrid napsal:
PS:pls premisti mi maga (thia) nekam kamkoli pri loginu mi to hazi error
smaz wdb/wtf a tak 10min hraj s jinou postavou...melo by to jit

nevim, kam tim miris, WTF a WDB uz jaksi moc neexistujou, respektive byly predelany, ted je tam slozka cache, kde se ukladaji savy, pro rychlejsi nacitani. v te druhe, co tam zustala jsou jen informace o accountu a nastaveni.

Ale kazdopadne zajimava myslenka, bohuzel se obavam, ze nebude fungovat. Ten error to hazi nejspis proto, ze je postav nekde, nebo v nejake situaci, kterou proste ascent nezvlada (ma tam nekde chybu, typicky BG) a posila klientovi nejaky hovadiny a ten to neustoji a spadne. Ale pokud o tom vis neco vic, tak povidej, tohle jsou jen moje odhady.
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
hybrid

hybrid


Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: hybrid   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime2007-09-20, 4:59 pm

...no prave pro jistotu sem to oterel a smazal tu cast s magem...uvidim az to pojede zase jesli to pomohlo
Návrat nahoru Goto down
Filth
Admin
Filth


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 08. 02. 07

Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Databáze - Next Chapter = NCDB   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime2007-09-20, 8:29 pm

Clair napsal:
Filth napsal:
hybrid napsal:
PS:pls premisti mi maga (thia) nekam kamkoli pri loginu mi to hazi error
smaz wdb/wtf a tak 10min hraj s jinou postavou...melo by to jit

nevim, kam tim miris, WTF a WDB uz jaksi moc neexistujou, respektive byly predelany, ted je tam slozka cache, kde se ukladaji savy, pro rychlejsi nacitani. v te druhe, co tam zustala jsou jen informace o accountu a nastaveni.

Ale kazdopadne zajimava myslenka, bohuzel se obavam, ze nebude fungovat. Ten error to hazi nejspis proto, ze je postav nekde, nebo v nejake situaci, kterou proste ascent nezvlada (ma tam nekde chybu, typicky BG) a posila klientovi nejaky hovadiny a ten to neustoji a spadne. Ale pokud o tom vis neco vic, tak povidej, tohle jsou jen moje odhady.

aha...tak sry,ja to nekde cet na nakym serveru a kdyz sem mel na bugsu bugliho priesta tak to myslim taky pomohlo
Návrat nahoru Goto down
hybrid

hybrid


Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: hybrid   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime2007-09-20, 9:15 pm

jesli to cete vedet tak sem se skousel portovat prikazem do coilfang clown ......
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Databáze - Next Chapter = NCDB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Databáze - Next Chapter = NCDB   Databáze - Next Chapter = NCDB Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Databáze - Next Chapter = NCDB
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sharp Blades :: Dadix Home FUN - Test Realm-
Přejdi na: