Sharp Blades
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharp Blades

Forum guildy Sharp Blades
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Guild-Video

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Mia

Mia


Poeet p?íspivku : 5
Age : 30
Registration date : 26. 02. 07

Guild-Video Empty
PříspěvekPředmět: Guild-Video   Guild-Video Icon_minitime2007-03-01, 9:33 pm

Heleďte napadl mě takovej napad.Co kdybi sme si udelali vlastni guild video? Určitě to vylepši gildu.
Návrat nahoru Goto down
Filth
Admin
Filth


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 08. 02. 07

Guild-Video Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guild-Video   Guild-Video Icon_minitime2007-03-01, 9:37 pm

muzem skusit
Návrat nahoru Goto down
Hankey
Admin
Hankey


Poeet p?íspivku : 46
Age : 35
Registration date : 07. 02. 07

Guild-Video Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guild-Video   Guild-Video Icon_minitime2007-03-01, 10:03 pm

ja sem na tim premyslel a uz mam i programek na zachyceni videa ale nezkousel sem ho jeste:) tak jdu to zkusit:P
Návrat nahoru Goto down
https://sharpblades.niceboard.com
Hankey
Admin
Hankey


Poeet p?íspivku : 46
Age : 35
Registration date : 07. 02. 07

Guild-Video Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guild-Video   Guild-Video Icon_minitime2007-03-01, 10:30 pm

hmmm tak je to celkem na nic musim sehnat neco lepciho tohle nedela video ale obrazky po sobe:D
Návrat nahoru Goto down
https://sharpblades.niceboard.com
Mia

Mia


Poeet p?íspivku : 5
Age : 30
Registration date : 26. 02. 07

Guild-Video Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guild-Video   Guild-Video Icon_minitime2007-03-01, 10:55 pm

Hankey jakej skoušels programek Fraps?
Návrat nahoru Goto down
Hankey
Admin
Hankey


Poeet p?íspivku : 46
Age : 35
Registration date : 07. 02. 07

Guild-Video Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guild-Video   Guild-Video Icon_minitime2007-03-01, 11:00 pm

no do nej se mi moc nechce je to shareware
Návrat nahoru Goto down
https://sharpblades.niceboard.com
Zlababa

Zlababa


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 20. 02. 07

Guild-Video Empty
PříspěvekPředmět: Fraps   Guild-Video Icon_minitime2007-03-02, 12:27 pm

tak jsem fraps vyzkousel v praci na zhruba stejne sestave co mam doma a jede to bez seku. jen bych potreboval plnou verzy protoze tou co mam muzu nahravat jen 30s. a taky toho mista co to zabira Arrow 30s = 211M no nejakyma kodekama by s to dalo upravit. Jenze jak rikam s videem jsem nikdy nedelal takze nevim ktera packa. affraid
Návrat nahoru Goto down
Mia

Mia


Poeet p?íspivku : 5
Age : 30
Registration date : 26. 02. 07

Guild-Video Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guild-Video   Guild-Video Icon_minitime2007-03-03, 11:06 pm

Neni to nejak moc za 30s??? affraid
Návrat nahoru Goto down
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Guild-Video Empty
PříspěvekPředmět: Neni   Guild-Video Icon_minitime2007-03-05, 9:49 am

Je to tím, že Fraps ukládá čisté .avi nijak nekódované. Je to jako kdyby to delalo 24snimku za sekundu do .bmp otazkou je, jak se s tim poprat. Jedine asi vybrat nejaky smysluplny kodek, ten rozeslat těm, co mají zájem stříhat. Udělat nějaké návrhy a pak vybrat ten nejlepší, nebo se na něčem dohodnout. Ideální by sice bylo, kdyby to mohl dělat jeden člověk, ale je to taky otázka hardwaru. Jestli se ti Tlababo chce, zkus program VirtualDub. Nějaká jeho verze by měla být v češtině a pracuje se s ním celkem dobře, výsledky jsou good.
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
Hankey
Admin
Hankey


Poeet p?íspivku : 46
Age : 35
Registration date : 07. 02. 07

Guild-Video Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guild-Video   Guild-Video Icon_minitime2007-03-05, 6:54 pm

jj virtualdub je v pohode a na tu komprimaci je dobrej DivX ja ho pouzivam a sem s tim celkem spokojenej
Návrat nahoru Goto down
https://sharpblades.niceboard.com
Zlababa

Zlababa


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 20. 02. 07

Guild-Video Empty
PříspěvekPředmět: Vražda Kella z 4.3.2006   Guild-Video Icon_minitime2007-03-06, 10:10 am

Takže sem pišu odkaz na prvni me vytvořené video z wow. Hodil jsem to na muj web
www.aoe3-hamachi.ic.cz do sekce download. na grafiku webu moc nehleďte je to muj prvni web takže není nic moc.
Návrat nahoru Goto down
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Guild-Video Empty
PříspěvekPředmět: Nápad na téma   Guild-Video Icon_minitime2007-03-10, 4:32 am

Říkala jsem si, že bojová videa točí kde kdo. Což udělat něco méně tradičního, avšak s větší uměleckou hodnotou? Ne jen video, spíš film, nebo seriál. Například příběhy nějakého horďáka. Buď smyšleného, nebo nějaké historické postavy?

Představovala bych si to asi takhle:
--- Příběhy Druida Crotha ---
1lvl-10lvl - začátky v Mulgore. První seznámení s oblastí, s trenérem, první úkoly. Možno proložit interakcemi s jinými postavami, např bratr, nebo tak něco. Nějaká soutěž, první konflikt s někým.
Základ postavit na Questech, nějaký pěkný vybrat, přeložit, možná trochu okořenit ( přidat důvody - "Co já tě budu pořád živit? Běž si vydělat na kus žvance.")
Nuda v domovské vesnici (vyprávění starých válečníků) odchod za dobrodružstvím, za důležitým posláním (ikdyž to asi ne, když je ještě tak mladý)


Tak co vy na to? Vítám vaše názory, připomínky, vaše verze. Rozepište to někdo trochu, pokud vás něco napadne.

Technicky zařídit.
oblečení = koupíme, zatim (stejně musí bejt mizerný, je to přeci na začátku)
kamera = bohužel já, ani Haneky nemáme dostatečně výkonné stroje, takže to vidim asi na Zlababa
Herci = buď mi sami v převlečení, nebo vytvoříme společné ACC s hlavní postavou (popřípadě několik, ale pro začátek by to asi mělo stačit)
rozhovory = viděla bych to asi na titulky (opíšeme je ze screenů našich dialogů) nebo na dabing, ale to už je hardcore
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
Sponsored content





Guild-Video Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guild-Video   Guild-Video Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Guild-Video
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Guild Foto
» GUILD RULES

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sharp Blades :: Video + Film-
Přejdi na: