Sharp Blades
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharp Blades

Forum guildy Sharp Blades
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Vsetin City WoW server - trocha nostalgie

Goto down 
AutorZpráva
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Vsetin City WoW server - trocha nostalgie Empty
PříspěvekPředmět: Vsetin City WoW server - trocha nostalgie   Vsetin City WoW server - trocha nostalgie Icon_minitime2007-03-05, 3:53 am

Protože jsem zjistila, že Hankey hrál dříve (kdysi, v těch temných/světlých dobách) na stejném serveru jako já, dávám sem několik videí na podporu nostalgie. Nutno říci, že to bylo před nějakým rokem a půl (od 5.1.2006 do X.4.2006). Sice to bylo poměrně krátce, ale stálo to za to.
Byl to nejspíš nejlepší server, jaký jsem měla možnost poznat. Verze byla tuším 1.8.1 a server-soft bylo EMU. Typ serveru byl PvP Blizzlike.
Chtěla bych zde vzpomenout bezva Admina Kimota a nejlepšího GM jakého jsem kdy potkala ( jmenoval se tuším Lord Danio ). Všeobecně správa serveru byla téměř dokonalá. Takovou obětavost, profesionalitu a nasazení jsem nikde nezažila. Admin a GMka doopravdy komunikovaly a naslouchaly smysluplným radám a přáním hráčů. A hlavně, měli jasno, co od serveru chtějí. Ne jako Mates a spol.
A co bylo snad nejhlavnější? Dokonale rodinné prostředí (Kdo nezažil, nepochopí.) vtahující do hry neskutečným způsobem.

Hoď To Tam
Nádherně udělaný videoklípek ( 9MB - Rapidshare.com )

Vsetín TV
Reportáž ze srazu hráčů Vsetín City ( 6MB - Rapidshare.com)

PvP Deniel
PvP souboj Druid vs. Warlock - názory se různí
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
 
Vsetin City WoW server - trocha nostalgie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Server Status
» WoW Server Antrix - by Clair
» Ascent - server software

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sharp Blades :: Gulas-
Přejdi na: