Sharp Blades
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharp Blades

Forum guildy Sharp Blades
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Příspěvky

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Příspěvky   Příspěvky Icon_minitime2007-03-11, 8:05 pm

Sice jsme říkali, že nikoho nutit nebudeme, ale občas nějaké výdaje jsou (teď to bude třeba Guild House - přídavky NPC). Nebo je třeba něco rychle vykoupit z aukce. Rozhodli jsme se teda vytvořit speciální postavu "Banker" kam se budou střádat penízky na guildovní záležitosti. Přistup k Bankerovi bude mít vedení guildy (Guild Master a Zástupci) a užívání prostředků bude záviset na jejich rozhodnutí.

A protože se ty peníze musí nějak získat, zavedeme příspevky. Pro začátek jednorázový, časem asi po 14dnech, možná po měsíci. Příspěvek je povinný pro všechny lvl vyšší, než 59 a činí 200G. Peníze můžete poukázat na guildovní účet prostřednictvím pošty, odeslat hráči: "Banker"

O příspevcích i výdejích budou vedeny záznamy. Teď si nejsem jistá, ale asi budou veřejné.

P.S.: K tomuto rozhodnutí jsme došli poté, co se nám (jako vedení) téměř nevrátily peníze za pořízení Guild Housu. Těm několika málo, co na něj přispěli děkuju a patří jim uznání.
( Teď si nepamatuju, kdo přesně to byl, ale můžu zmínit třeba Prasa dal cca 30% )
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Aktuální stav   Příspěvky Icon_minitime2007-03-29, 3:11 am

Aktuální stav našeho guild účtu je:

2200G


Napadla mě další možná funkce bankéře. Pokud budete mít nějakou užitečnou věc a nepodaří se vám jí udat v guilde rovnou na chatu, nezoufejte. Pošlete jí bankéři. Má teď nové bágly a spoustu místa. Ten kdo se připojí za bankéře bude tyhle věci nabízet na guild chatu, popřípadě je vypíšeme sem.

Já osobně si od slibuju možnost distribuce potřebných věcí členům guildy, kteří nejsou zrovna online, když je poskytovatel nabízí.
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
Loghart
Admin



Poeet p?íspivku : 35
Age : 32
Registration date : 01. 04. 07

Příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příspěvky   Příspěvky Icon_minitime2007-04-01, 11:15 am

Clair napsal:
Aktuální stav našeho guild účtu je:

2200G


Napadla mě další možná funkce bankéře. Pokud budete mít nějakou užitečnou věc a nepodaří se vám jí udat v guilde rovnou na chatu, nezoufejte. Pošlete jí bankéři. Má teď nové bágly a spoustu místa. Ten kdo se připojí za bankéře bude tyhle věci nabízet na guild chatu, popřípadě je vypíšeme sem.

Já osobně si od slibuju možnost distribuce potřebných věcí členům guildy, kteří nejsou zrovna online, když je poskytovatel nabízí.

Výborný nápad, akorat tech 200g...mely by se vest zaznamy a tem co jeste neposlali to pripomenout
Návrat nahoru Goto down
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: 200G   Příspěvky Icon_minitime2007-04-03, 1:27 am

Záznamy se vedou, neboj. Ti co nepřispěli, to sami dobře vědí. My si o nich myslíme své. Ikdyž neříkám, že z toho časem nebudem vyvozovat závěry.
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
Ivory

Ivory


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 26. 02. 07

Příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: nejakej spel na Locka   Příspěvky Icon_minitime2007-04-03, 5:27 pm

s nikym kdo by to chtel jsem se nesetkal ale poslal jsem bankeri spel na Warlocka,tak to kdyztak udejte:D, ale uz nevim co to bylo?? ale jeden Lock se po tom sapal docela hodne,chtel mi za to zaplatit 500g lol!
Návrat nahoru Goto down
Loghart
Admin



Poeet p?íspivku : 35
Age : 32
Registration date : 01. 04. 07

Příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příspěvky   Příspěvky Icon_minitime2007-04-03, 8:41 pm

Ivory napsal:
s nikym kdo by to chtel jsem se nesetkal ale poslal jsem bankeri spel na Warlocka,tak to kdyztak udejte:D, ale uz nevim co to bylo?? ale jeden Lock se po tom sapal docela hodne,chtel mi za to zaplatit 500g lol!

Tak ja tam treba poslal 5 leather scrapu, 2 plate a 2 chain krome tech 200g Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příspěvky   Příspěvky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Příspěvky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sharp Blades :: Graveyard - Hrbitov Mrtvych Temat-
Přejdi na: