Sharp Blades
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharp Blades

Forum guildy Sharp Blades
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Film - První scénář. Druid Croth seznámení.

Goto down 
+2
Filth
Clair
6 posters
AutorZpráva
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Empty
PříspěvekPředmět: Film - První scénář. Druid Croth seznámení.   Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Icon_minitime2007-03-13, 12:21 am

Tak jsem se pokusila o první scénář. Má to ještě určitě hodně chyb, ale to vychytáme. Klidně to upravujte, za každý návrh budu ráda.

...::: Příběhy Druida Crotha. :::...

(Croth, mladý tauren. Je mu tak 8 a je na prvním lvl. Seznámení s ním, první dobrodružství. Začátek budoucnosti.)

[START]
(Seznámení s Crothem: Že je Tauren. Kdo jsou Taureni. Co je to Azeroth. Kde se nacházíme. Buď to úvodní video (to při prvním spuštění postavy) s překladem, neboktomu vymyslíme vlastní kecy.)

[Matka] (u ohně vaří oběd)
Crothe, pojď jíst.
[Crtoth] (hraje si s kamarády, honí veverky.)
Estě chvíli mamu.
[Matka] (/neco)
Nediskutuj. Oběd je na stole.
[Croth] (smutny, nebo chytil veverku)
Tak jo. Cau Ferdo.
[Matka + Croth] (u stolu, žerou obed)
[Matka]
Crothíku, půjdeš do stepi. Doneseš tatínkovi svačinu.
[Croth]
Jé nádhera. A může se mnou jít Ferda?
[Matka]
Jestli mu to maminka dovolí, tak proč ne.

[Croth] (Jde s Ferdou do stepi. cestou blbnou, honej kralíky.)
(Najdou Crothova otce. Vyplašej mu srnu/kance)
[Otec] (/rude Jdete jak stádo kodo, podívejte co jste provedli)
[Croth + Ferda] (provinile)
Promiň tati. Promiňte, sme nevěděli.
[Otec] (smířlivě)
Však já vím. Ale příště musíte být opatrný. Víš co jsem ti posledně říkal o chování ve stepi.
[Croth]
Hmm, nevim. Něco jsi začal, že prej musíme splynout se stepí. Stát se její součástí, aby o nás kořist zakopla. Ale pak přišel Prasa a už jsi neměl čas.
[Otec]
A jo, máš pravdu. Tak to musíme rychle napravit.
Poďte za mnou. Ale potichu, ať zas něco nevyplašíte.

[Vsichni] (/ pomalu postupujou stepí)
[Otec] (šeptem)
Tak tohle je pštros. Je sice velký, rychlý a vypadá hrozivě. Ale je plachý a hloupý.
[Kluci]
Podívej jakej má zobák. A ty nohy. To je pták NOH.
[Otec]
Pomůžete mi ho ulovit, co říkáte?
[Kluci]
Jo, jasně. Co máme dělat?
[Otec]
Nadeženete mi ho, támhle od toho křoví.
A já ho tady bacim přes palici.

[Vsichni] (ulověj pštrosa, /stun)
[Otec] (stáhne pštrosa, vykuchá ho)
Dobrá práce kluci. Ale už se připozdívá. Tohle odneste domů mamkám.
[Ferda]
Děkuju mockrát.
[Croth]
Tak čau tati. Přídeš brzo?
[Otec]
Po setmění jsem doma. A mamince vzkazuju, ať mi připraví něco na zub.
[Kluci] (/wave)

[Kluci] (jdou domu, když v tom vůně masa přiláká šelmy, asi kočku, nebo vlka)
[Kluci] (bojujou, zaženou ji, nebo zabijou, ale Ferda zraněn. Dojdou do vesnice.)
[Vesnický Druid] (Vyléčí ferdu.)
(možná trochu rozšířit, přecijenom zranění jednoho z děcek kmene musí vyvolat pozdvižení)

[Matka] (dává Crotha spát)
[Croth]
Mami, já nemůžu spát.
[Matka] (Nad postelí.)
Ale pročpak broučku?
[Croth]
Musím pořád myslet na Ferdu. Když jsme zahnali toho tygra, tak tam tak ležel, celej od krve. A já mu nemohl pomoct.
[Matka]
Ale všechno to dobře dopadlo. Jste oba doma a strejda Vesnickej Druid Ferdu vyléčil.
[Croth]
No jo, jenže tohle já neumim.
[Matka]
Hmm... A chtěl bys?
[Croth]
Jak to myslíš?
[Matka]
No... Napadlo mě, že by jsi se zítra mohl stavit za strejdou Vesnickym Druidem.
Třeba by tě vzal do učení.
[Croth]
Vážně? To by bylo žůžo.
[Matka]
Promluvím o tom ještě s tvým otcem. Ale řekla bych, že bude souhlasit.
[Croth]
A co strýček? Myslíš, že i ten bude souhlasit?
[Matka]
Pročby ne? Seš chytrej kluk a Táta už mu domluví.
[Croth] (Usíná.)
[THE END]


Tak co tomu říkáte?
Vaše Clair


Naposledy upravil dne 2007-04-10, 6:04 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
Filth
Admin
Filth


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 08. 02. 07

Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Film - První scénář. Druid Croth seznámení.   Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Icon_minitime2007-03-13, 1:05 am

husty:-)
Návrat nahoru Goto down
Awoken

Awoken


Poeet p?íspivku : 18
Age : 33
Registration date : 02. 03. 07

Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Film - První scénář. Druid Croth seznámení.   Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Icon_minitime2007-03-13, 3:55 pm

jj skvely...to musime zrealizovat Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.jojoklub.ic.cz
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Film - První scénář. Druid Croth seznámení.   Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Icon_minitime2007-03-13, 4:37 pm

Awoken napsal:
jj skvely...to musime zrealizovat Very Happy Very Happy
Filth napsal:
husty:-)

Díky za poklonu, ale víc by mě potěšily nějaký konstruktivní připomínky. Zapojte se, něco doplňte, kritizujte, upravujte. Zkrátka zapojte se, nechci to dělat sama.

Hlavní návrhy budou potřeba ohledně dialogů, přepsala jsem to tak, jak mě to napadlo v 1:30 ráno.

...::: Návrhy technickýho řešení. :::...
Mluvení: možná bych nechala bublinkový text, ze hry. Bude s tim míň práce, když to dáme do Macra. Ale bohužel tam nefunguje diakritika.

Gesta: Taky pomocí Macra.

Otázka je, jestli k tomu budem potřebovat GM. Asi to nebude nutný, ale hodilo by se to. Bude to pak realističtější.

Co budem potřebovat od GM:
Spawn některých věcí:
Potřebujem nějaký dům ( stan ) v začátečním campu v Mulgore.
( Dům Crothových rodičů )
Nějaký stůl tam a postel. ( Můžem nějak nahradit správnou kamerou, ale nebylo by to ono. )
Někoho, kdo bude hrát utíkajícího králíka, nebo veverku.
( Tohle bude jedině na GM, neznám item, který by v to dokázal proměnit. )
Zmenšení:
( Bylo by asi vhodný, zmenšit velikost Crotha a Ferdy, tak na 1/2 možná 3/5 dospělýho Taurena. Přecijenom, Croth je ještě mladík, co mu teče mlíko po bradě. )
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
Hankey
Admin
Hankey


Poeet p?íspivku : 46
Age : 35
Registration date : 07. 02. 07

Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Film - První scénář. Druid Croth seznámení.   Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Icon_minitime2007-03-13, 5:11 pm

Clair je to fakt hodne luxusni a moc rad bych se zapojil ale jak sem ti rikal moje fantazie je nulova:( ja bych mohl delat maximalne utikajici veverku:D
Návrat nahoru Goto down
https://sharpblades.niceboard.com
Awoken

Awoken


Poeet p?íspivku : 18
Age : 33
Registration date : 02. 03. 07

Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Film - První scénář. Druid Croth seznámení.   Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Icon_minitime2007-03-14, 2:42 am

v zacatecnim campu urcite nejaky stan je...nebo se to klidne muze udelat v ty Bloodhoof Village to je az ta druha mozna by to bylo lepsi...jinak na hodne zvirat premnenuje shaman v Zul'jin Village v Durotaru
Návrat nahoru Goto down
http://www.jojoklub.ic.cz
Hankey
Admin
Hankey


Poeet p?íspivku : 46
Age : 35
Registration date : 07. 02. 07

Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Film - První scénář. Druid Croth seznámení.   Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Icon_minitime2007-03-14, 9:17 pm

Babo ty na tom budes mit nejvetsi zasluhu a ete ses nevyjadrila:)
a tady mas ten FRAPS
Návrat nahoru Goto down
https://sharpblades.niceboard.com
Zlababa

Zlababa


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 20. 02. 07

Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Film - První scénář. Druid Croth seznámení.   Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Icon_minitime2007-03-15, 1:49 pm

no proti srenaři nic nemam ale problem vidim v tom , že by to cele bylo jen z meho pohledu a to se mi zda divne. nejlepsi by bylo kdyby to tocil nejaky priest protoze jak vim tak ten si muze pepinat pohledy na ostatni postavy jestli se nemilim.

muze pred nim utikat ovce nebo zelva Razz
Návrat nahoru Goto down
Hankey
Admin
Hankey


Poeet p?íspivku : 46
Age : 35
Registration date : 07. 02. 07

Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Film - První scénář. Druid Croth seznámení.   Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Icon_minitime2007-03-15, 2:49 pm

no ne tak treba neco by bylo z tvyho pohledu naky bych za nej hral ja a ty by si tocila atd.Smile
Návrat nahoru Goto down
https://sharpblades.niceboard.com
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Empty
PříspěvekPředmět: Ale už   Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Icon_minitime2007-04-10, 5:48 am

Myslim, že bysme s tim měli začít, nebo to aspoň připravit. Babo, potřebuju vědět, jak vypada když děláš skinning. Jestli je to vubec použitelný, protože jestli jo, potřebujem Huntera se skiningem.

Ohledně kamery uvidíme. Realový filmaři si s tim taky poraděj, musíš se holt snažit Wink Ale zas tě čeká sláva pokud to bude dobrý a já věřim, že bude. To s priestama je pitomý, to kouzlo nefunguje, tak jak by mělo, ale kouknu na to.

Herecké obsazení, nominováni byli:

Otec - Prasa (je hunter a toho přesně potřebujem)
Matka - (Nemám zdání, někoho vymyslíme. Z guildy mě napadá Mia, ale ta už dlouho nebyla, takže to asi zahraje někdo jinej.)
Croth - kdo bude mít náladu (bude se časem měnit, například hned na začátku změní povolání)
Ferda - to je naprosto jedno
Druid Master - Zlabab (aby si baba trochu odpočinula)
Starý voják - Hankey (Nenapadá mě nikdolepší)
Kamera - Zlababa, Theshaman (nebo máte někdo jinej PC ktery zvládne hru a fraps zároveň)

Dočasně by snad neměl být problém mít víc postav na jednom ACC, když o tom řeknem GM.

Nemusíme to hned natočit bez chyb a nemusíme na to bejt všichni, ze začátku se stejně budem učit a já budu rozpracovávat dialogy.

P.S.: jestli se divíte tomu, kdy tohle píšu, nemůžu spát, nevim proč. Asi to muselo ven Wink
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
Argeth

Argeth


Poeet p?íspivku : 3
Age : 32
Registration date : 10. 04. 07

Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Film - První scénář. Druid Croth seznámení.   Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Icon_minitime2007-04-28, 8:22 am

Pěkný příběh , na toho králíka stačí najít ID , gm tě pak přemění - na emu sem to dělal pomocí .setmodel 150 - to je třeba sohn of cenarius , ale taky si musíte najít ID svojí rasy a pohlaví - jinak už vás nevrátí z5 Smile
Pak by mohl pokračovat učením u Velkého druida .... malé dobrodružství + učení druidích spelů a na závěr velká zkouška kterou už se stane druidem a naučíse méďu ..... pak se může rozloučit se všemi ve vesnici a vyrazit dál s touhou po zdokonalení svých schopností .
Pak se např k němu může připojit freda .... který se učil od svého otce .. vesnického shammana .. pak můžou vyrazit spolu - taky by bylo zajímavější kdyby freda byla taurenka Smile
to je zatim ode mne vše.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Film - První scénář. Druid Croth seznámení.   Film - První scénář. Druid Croth seznámení. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Film - První scénář. Druid Croth seznámení.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sharp Blades :: Video + Film-
Přejdi na: