Sharp Blades
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharp Blades

Forum guildy Sharp Blades
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Empty
PříspěvekPředmět: Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti   Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Icon_minitime2007-05-20, 2:11 pm

Napadl mě návrh na EVENT, který bychom jako guilda mohli uspořádat. Myslím si, že nehledě na ceny, by to bylo velmi zajímavé. Nuže poslouchejte.

Inspiroval mě jakýsi starý návrh na event. 2 postavy (GM) měly procházet krajinou a hráči je měli lovit. Napadlo mne, co kdyby to byla cela guilda a ne jen 2 hráči?

Jaké by to asi bylo, být v cca 20lidech z guildy v raidu a být cílem nájezdů krvežíznivých a odměn chtivých alíků? Podle mě by to mohla být docela zábava.

Aby byl event zajímavější, je potřeba vymyslet nějaký příběh, nebo celou akci zasadit do nějaké situace. Napadá mě několik možností:
+ putující karavana, vezoucí nějaký zajímavý poklad
+ významná osoba s družinou
+ migrující zvířata (tato možnost se mi obzvlášť líbí)

A hned vám ukážu proč.
Plast promeny

Toto je item, který jsem kdysi viděla používat. Má schopnost proměnit vás v něco jiného. Pro Matese by asi nebyl problém vytvořit něco podobného, co by nás dokázalo proměnit v migrující zvířata. A když už by v tom byl, mohl by těm itemům přidat ještě nějaké vlastnosti. Jako třeba zvýšit rychlost. Nehledě na to, že skin, může být jakýkoliv.
(Například představa možnosti proměnit se v malého draka se mi krutě zamlouvá)

Jako odměnu nechci nějaké speciální zbraně nebo tak. Spíš nějaký unikátní předmět s unikátními, nejlépe ostatními hráči viděnými schopnostmi. Zkrátka něco, co nikdo jiný mít nebude, něco, čím se pak Sharp Blades budou odlišovat.
(mounta, již zmiňovanou proměnu, portovaci item a podobně, nebo prostě jen větší množstvi Goldu)

Čili, my jako guilda budeme cestovat (pěšky, na mountu, v nějaké formě proměny) například z našeho guild housu k dark portalu v blasted lands. Nebo z Booty Bay do guild housu. Cesta už se vybere, vzávisloti na způsobu přesunu a na době trvání eventu.

Během přesunu bychom nesměli vypustit duši. Čili pokud někdo zemře, někdo ho vzkřísí. Pokud všichni pomřeme prohráli jsme. Konkrétní detaily, zvláště co se týká odměn musíme ještě probrat s Matesem.
Ale vidím to tak, že když poslední z nás padne (možná když každý z nás, ale to by bylo hodně náročné pro GM) Mates se k nám portne a naspawnuje bedýnku, obsahující nějaký počet itemů (možná to budou rare mounti, možná něco úplně jiného, každopádně to musí mít status unique, aby to nevybral jeden člověk)

Kdo: Sharp Blades
Kdy: nejspíš v sobotu odpoledne
Kde: široširý svět WoW
Co: utíkat (před alíkama)
Proč: za odměnu (vidím to tak, že bychom si ty proměňovací itemy mohli nechat i po skončení eventu, zvláště by se hodily, kdyby měly nějaké speciální schopnosti, 110% rychlosti mounta, například)
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
prokes

prokes


Poeet p?íspivku : 15
Age : 32
Registration date : 17. 02. 07

Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti   Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Icon_minitime2007-05-20, 9:15 pm

teda to je skvely na co ty neprides ja bych do toho sel
Návrat nahoru Goto down
Holcik




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 19. 05. 07

Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti   Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Icon_minitime2007-05-20, 9:53 pm

Ja taky ale nwm jestli aji Mates...
Návrat nahoru Goto down
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti   Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Icon_minitime2007-05-20, 10:09 pm

Dekuju, ani nevite, jak me vase chvala tesi.


Matese bude potřeba nějak přesvědčit. Nejlíp tím, že uděláme maximum práce za něj. ať už na tomhle eventu, nebo na něčem jiném.
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
Loghart
Admin



Poeet p?íspivku : 35
Age : 32
Registration date : 01. 04. 07

Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti   Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Icon_minitime2007-05-21, 2:55 pm

Urcite jsem pro, ale jeste mi neni jasny nepritel, to bude taky nejaka guilda?
A skoro na 100% to server nepřežije ale...jestli by se to dokazalo naorganizovat tak je to super Cool
Návrat nahoru Goto down
Clair
Admin
Clair


Poeet p?íspivku : 132
Age : 37
Registration date : 08. 02. 07

Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti   Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Icon_minitime2007-05-21, 3:01 pm

Loghart napsal:
Urcite jsem pro, ale jeste mi neni jasny nepritel, to bude taky nejaka guilda?
A skoro na 100% to server nepřežije ale...jestli by se to dokazalo naorganizovat tak je to super Cool

HH, pro server to možná bude zátěž, ale vzpomeňte na krysy a podobně. Myslím, že oproti některým věcem je to zátěž celkem malá.

Pokud jde o nepřátele? Jiná guilda? To by bylo málo. Počítám s velkou částí aliance. jak už jsem zmínila, stane se z nás lovná zvěř. nebude to boj, bude to útěk, zběsilý útěk před smrtí. Laughing

Pro guild vs guild se hodí spíš obrana guild housu nemyslíte? Ale to můžem taky udělat, stačí jen, aby Mates otevřel bránu.
Návrat nahoru Goto down
http://dadix.php5.cz
Loghart
Admin



Poeet p?íspivku : 35
Age : 32
Registration date : 01. 04. 07

Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti   Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Icon_minitime2007-05-21, 4:29 pm

Clair napsal:
Loghart napsal:
Urcite jsem pro, ale jeste mi neni jasny nepritel, to bude taky nejaka guilda?
A skoro na 100% to server nepřežije ale...jestli by se to dokazalo naorganizovat tak je to super Cool

HH, pro server to možná bude zátěž, ale vzpomeňte na krysy a podobně. Myslím, že oproti některým věcem je to zátěž celkem malá.

Pokud jde o nepřátele? Jiná guilda? To by bylo málo. Počítám s velkou částí aliance. jak už jsem zmínila, stane se z nás lovná zvěř. nebude to boj, bude to útěk, zběsilý útěk před smrtí. Laughing

Pro guild vs guild se hodí spíš obrana guild housu nemyslíte? Ale to můžem taky udělat, stačí jen, aby Mates otevřel bránu.

Dobre, ale drobna otazka:
Myslis, že dokazem vyhrat kdyz po nas pujde napr Gorton, Palaman (asi 15k armor, herni postava Misanka), Anicka (dava podezřele velke pecky)....kdyz budeme muset projit nekolika uzkymi misty?

Nerikam ze to je nerealne, jen jestli si myslis, ze bychom to mohli zvladnout
Návrat nahoru Goto down
Holcik




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 19. 05. 07

Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti   Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Icon_minitime2007-05-21, 4:47 pm

Tak Palman je v pohode Very Happy Gorton je problem a anicka je lama Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Loghart
Admin



Poeet p?íspivku : 35
Age : 32
Registration date : 01. 04. 07

Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti   Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Icon_minitime2007-05-21, 5:47 pm

Holcik napsal:
Tak Palman je v pohode Very Happy Gorton je problem a anicka je lama Very Happy

Ano palaman je v pohode kdyz nas je 5 a on sam, anicka to same, nekdo musi tankovat a ostatni strilet a gorton je pica a buger
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti   Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návrh na Event - Migrující Sapphironovi děti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» EVENT Zakladni Kameny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sharp Blades :: CZF Bugs - free wow realm-
Přejdi na: